Karrier

A Crown International Kft. munkatársai életében meghatározó a törekvés a professzionális szakmai szint elérésére, az egyéni és közös célok összehangolása és a sikerorientált munkavégzés családias hangulatban.

A Carl Cloos Schweisstechnik német gyártócég kizárólagos magyarországi képviseleteként kulcsrakész hegesztőrobot rendszereket, innovatív hegesztéstechnikai megoldásokat és szolgáltatásokat kínálunk partnereinknek  a vevői elégedettség maximális szem előtt tartásával.

Több, mint 20 éve vagyunk jelen a magyar piacon, hosszútávú céljaink vannak, szervezetünk jelenleg 18 főből áll.

2017-ben költöztünk Nagytarcsára az Ipari Parkba. Új, modern irodáinkban és gyakorlati bemutatóterünkben jó hangulatban telnek mozgalmas napjaink.

Csapatunk összetartó, egymást támogató, ezért elmondhatjuk, hogy sikereinket munkatársaink közös erőfeszítéseivel érjük el.

Aktuális állásajánlatunk:

Műszaki és Szolgáltatási Operatív Vezető

teljes munkaidőben

Feladatok:

  • a műszaki és szolgáltatási osztály tevékenységének tervezése, szervezése
  • ügyfelek, szervizes kollégák, német szervíz, társosztályok koordinálása
  • a beáramló feladatok ügyfélelégedettséget okozó szakszerű, gyors kezelése, lezárása
  • teljeskörű dokumentáció: nyilvántartások, statisztikák vezetése

Elvárások:

  • műszaki végzettség, többéves gyakorlat azonos vagy hasonló munkakörben
  • vezetői tapasztalat
  • tárgyalóképes német vagy angol nyelvtudás: levelezés, telefonos ügyintézés
  • ügyfélorientált gondolkodásmód, gyors ügykezelések
  • szervező és problémamegoldó személyiség, rugalmasság, terhelhetőség
  • dinamikus, pontos, önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • kommunikációs készség, határozott fellépés

Előnyök:

  • eredményorientált és együttműködő személyiség
  • hegesztésben, automatizálásban jártasság
  • lakóhely Budapest, Pest megye

Amit kínálunk:

  • változatos, kihívásokkal teli munkakör
  • állandó szakmai fejlődési lehetőség
  • stabil, fejlődő cég, családias, vidám légkör
  • biztos jövedelem, nettó 350-450.000 Ft tapasztalattól függően
  • hűségjutalom, munkába járás költségtérítés

Ha szeretnél nálunk dolgozni önéletrajzod Szabó-Sild Ildikó részére az office@cloos.hu e-mail címre várjuk.

FELIRATKOZÁS

Az iparági és céges hírekről, ajánlatokról...

ELÉRHETŐSÉGEK

2142 Nagytarcsa,
Alsó Ipari krt. 6., G épület

Telefon: +36 28 200 280
Szerviz hotline: +36 20 365 2447

E-mail: info@cloos.hu
Részletes elérhetőségek: Kapcsolat

GINOP banner

Pin It on Pinterest