Karrier

A Crown International Kft. munkatársai életében meghatározó a törekvés a professzionális szakmai szint elérésére, az egyéni és közös célok összehangolása és a sikerorientált munkavégzés családias hangulatban.

A Carl Cloos Schweisstechnik német gyártócég kizárólagos magyarországi képviseleteként kulcsrakész hegesztőrobot rendszereket, innovatív hegesztéstechnikai megoldásokat és szolgáltatásokat kínálunk partnereinknek  a vevői elégedettség maximális szem előtt tartásával.

Több, mint 20 éve vagyunk jelen a magyar piacon, hosszútávú céljaink vannak, szervezetünk jelenleg 18 főből áll.

2017-ben költöztünk Nagytarcsára az Ipari Parkba. Új, modern irodáinkban és gyakorlati bemutatóterünkben jó hangulatban telnek mozgalmas napjaink.

Csapatunk összetartó, egymást támogató, ezért elmondhatjuk, hogy sikereinket munkatársaink közös erőfeszítéseivel érjük el.

Aktuális állásajánlataink:

Marketing Manager

Hegesztőberendezés Szervizes

Úgy érzed, hogy valami újabb kihívásra vágysz és eljött a váltás ideje?
Szeretnél egy vidám, lendületes csapat tagja lenni?

Otthonosan mozogsz a kommunikáció, rendezvényszervezés, offline és online marketing világában? Mérhető és célzott marketing kommunikáció híve vagy?

Együttműködő, kreatív személyiség vagy?

Amennyiben magadra ismertél, várunk a Cloos magyarországi képviseletére

pozícióba, teljes munkaidőben

Feladatok:

  • Éves marketing terv kidolgozásában részvétel
  • Weboldal frissítése, hírlevelek, blogbejegyzések előkészítése
  • Közösségi felületek – Facebook, LinkedIn, YouTube, GoogleCégem
  • Grafika és céges arculat támogatása
  • Cégspecifikus marketing feladatok
  • Rendezvények, kiállítások szervezése
  • Ügyfél adatbázisok kezelése

Elvárások:

  • Legalább 2-3 éves releváns marketing tapasztalat
  • magabiztos német és/vagy angol nyelvismeret
  • Rendezvényszervezésben szerzett gyakorlat
  • Széleskörű ügyfélkapcsolatok folyamatos bővítése
  • Értékesítéstámogató szemlélet
  • Kiváló kommunikáció és kapcsolatteremtő készség
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés, erős belső motiváció
  • Talpraesett, nyitott, pozitív személyiség

Amit kínálunk:

  • Stabil, fejlődő cég, családias, vidám légkör
  • Biztos jövedelem nettó 280-330 ezer Ft (tapasztalattól függően)
  • Hűségjutalom, munkába járás költségtérítés
  • Előzetes egyeztetés mellett alkalmankénti home office lehetősége
  • Munkavégzés hétfőtől péntekig

Ha szeretnél nálunk dolgozni, önéletrajzod Szabó-Sild Ildikó részére az office@cloos.hu e-mail címre várjuk. Modern telephelyünk a Nagytarcsa Ipari Parkban található, Budapesttől 10 km-re az M0 mellett. www.crowninternational.hu

teljes munkaidőben

Feladatok:

  • Hegesztőgépek karbantartása, javítása, validálása üzembehelyezése,
  • Hegesztőrobotok karbantartása, telepítése, hibaelhárítása,
  • A felhasználók szakmai háttértámogatása, később oktatása
  • Alapvető dokumentálási feladatok: munkalapok, jegyzőkönyvek kitöltése

Elvárások:

  • Többéves ipari szakmai tapasztalatok
  • Elektromos / elektronikai /PC / mechatronikai végzettség
  • Karbantartásban szerzett tapasztalatok
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód, együttműködő személyiség
  • B kategóriás jogosítvány, utazási hajlandóság

Előnyök:

  • Automatizálási, alkalmazástechnikai ismeretek
  • Hegesztéstechnikai tapasztalatok
  • Kommunikációs szintű német vagy angol nyelvtudás

  • Magyarország nagy ipari cégeinél változatos, elismert munkavégzés
  • a világ élvonalába tartozó technológiák alkalmazása
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • stabil, fejlődő cég, családias, vidám légkör
  • munkába járás költségtérítés, hűségjutalom, iskolakezdési támogatás

Ha szeretnél nálunk dolgozni önéletrajzod Szabó-Sild Ildikó részére az office@cloos.hu e-mail címre várjuk.

FELIRATKOZÁS

Az iparági és céges hírekről, ajánlatokról...

ELÉRHETŐSÉGEK

2142 Nagytarcsa,
Alsó Ipari krt. 6., G épület

Telefon: +36 28 200 280
Szerviz hotline: +36 20 365 2447

E-mail: info@cloos.hu
Részletes elérhetőségek: Kapcsolat

GINOP banner

Pin It on Pinterest